Bylo

Výjezd budoucích biřmovanců do Vranova nad Dyjí

Mladí z Jeníkova a okolí, kteří se připravují na svátost biřmování, jednu z příprav absolvovali přímo ve Vranově nad Dyjí. V pátek jsme hned po škole odjeli z Teplic a večer dorazili do Vranova, kde jsme se ubytovali u paní Magdaleny.Děvčata pomáhala s úklidem penzionu a s chystáním občerstvení na nedělní posvícení, vyzkoušela si také zdobení věnečků, byla také možnost se jít vykoupat na přehradu. Kromě toho všeho jsme si vyslechli celkem tři přednášky o.Marka Dundy o darech Ducha svatého, svátostech a dalších zajímvostí spojených s biřmováním. Každá přednáška proběhla na jiném místě. Nakonec jsme si zahráli kvíz, abychom si ověřili, co všechno víme. Celý pobyt jsme pak završili mší svatou, po které následovalo bohaté občerstvení na faře. A pak jsme jeli zpět na sever.


Sdílet

| Autor: Eliška Blažková | Vydáno dne 27. 06. 2022 | 496 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.