Zajímavosti

Rok svatého Josefa: Třicetidenní modlitba ke sv. Josefovi

sv-Josef Přinášíme třicetidenní modlitbu ke svatému Josefovi. Jde o modlitbu, jak si osobitým a zvláštním způsobem vyprosit patronát tohoto velkého světce a zároveň mu vzdávat úctu. (Ne se mu klanět, protože v Katolické církvi se klaníme pouze Trojjediného Bohu.)Tato modlitba se modlí třicet po sobě následujících dnech na památku třiceti let, které svatý Josef strávil ve společnosti Ježíše Krista, Božího Syna.

Pokud se z nějakého důvodu stane, že se nemůžete modlitbu v některý z třiceti dnů pomodlit, můžete v třicátníku ("třicetníku") pokračovat a doplnit chybějící modlitbu třicátý den tolikrát, kolik dní jste během třicátníku vynechali.

Mimořádně milosti, které se dají obsáhnout touto modlitbou, jsou nesčetné. Sv Terezie říká:

"Pokud chcete v tento třicetdník skutečně věřit, dokažte si to sami sobě tím, že se ho budete modlit na nějaký úmysl - a na konci budete přesvědčeni."

A abyste získali ještě více milostí, připojte modlitby za duše v očistci. Se stejným zájmem, s jakým se snažíme osušovat slzy trpících duší, můžeme také doufat, že svatý Josef bude pomáhat sušit vaše slzy ve vašich potřebách. Tímto způsobem se plášť svatého Josefa rozprostře přes vás a bude sloužit jako štít proti všem těm nebezpečím, které nás postihují, abychom všichni jednou s milostí Boží dosáhli bránu věčné spásy.

Třicetdník ke stažení zde

Svědectví s třicetdníkemsv-JosefSdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 26. 03. 2021 | 777 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.