Bylo

Ohlédnutí za slavností Božího Těla v Lahošti

V pondělí 24. června jsme oslavili slavnost Božího Těla v obci Lahošť, která patří do farnosti Jeníkov.

V 15 hodin začala slavnostní mše svatá, při které o. Marek zmínil, jak velkým zázrakem je přítomnost Pána Ježíše mezi námi. Měli bychom si ho vážit a využívat všech možných příležitostí ho přijímat a být v jeho svátostné přítomnosti. Po mši svaté šli věřící průvodem s Božím Tělem k oltáři v obci.. Božím řízením se stalo, že jsme slavnost Božího Těla oslavili v den svátku Narození Jana Křtitele u oltáře u sochy sv. Jana Nepomuckého.

"Pane Ježíši Kriste, děkujeme Ti za Tvou svátostnou přítomnost mezi námi, prosíme Tě, dej nám velkou milost, abychom Tě uctívali a milovali tak, jak si to zasluhuješ a jak jsme toho nejvíce schopni, neboť Ty žiješ a kraluješ na věky věků. Amen."


Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 25. 06. 2019 | 839 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.