Moravský FATYM

Hlasujte v soutěži ve prospěch sochy Vítězné madony ve Vranově nad Dyjí

Podpořte prosíme dobrou věc a hlasujte v soutěži o Nejlépe opravenou památku jihomoravského kraje pro sochu vranovské madony - Panny Marie Vítězné ve Vranově nad Dyjí. Hlasuje se pouze do tohoto pátku 9. 4.Děkujeme za Vaši podporu a o přeposlání - sdílení této zprávy známým a přátelům.


SMS zprávu pro hlasování v soutěži lze zaslat ve formátu HLA(mezera)PAMATKY(mezera)číslo příslušné památky na telefonní číslo 736 301 599.

Socha Madony ve Vranově nad Dyjí, napište SMS ve tvaru

HLA PAMATKY 21 na telefonní číslo 736 301 599


Informace o soše Madony ve Vranově nad Dyjí naleznete zde.

Cena SMS je dle tarifu hlasujícího. Z jednoho tel. čísla lze zaslat do soutěže jen jednu SMS zprávu. Po zaslání Vašeho hlasu obdržíte odpovědní SMS zprávu. Počet hlasů se na webové stránce nezobrazí ihned, ale přidané hlasy zobrazují se hromadně několikrát během dne.


Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 05. 04. 2017 | 1527 přečtení | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.