O nás a kontakty

Farnost Jeníkov má novou slečnu katechetku

Farnost Jeníkov má od 1. září novou slečnu katechetku. Jmenuje se Irena a pochází z Brna. V tomto článku si můžte přečíst kratičký rozhovor, který jsem s ní udělala.

1. Můžeš nám něco o sobě říci?

Pocházím z Brna, mám dva mladší bratry. Na jaře jsem odmaturovala, dostala se na VŠ a pak se rozhodla jít do FATYMu. :-) Ráda chodím do přírody, zpívám, vyrábím různé věci a jsem s dětmi.

2. Co Tě vedlo k tomu, že ses rozhodla jít do FATYMu a proč právě do Jeníkova?

Ve FATYMu jsem prožila téměř celé dlouhé prázdniny a nakonec jsem se rozhodla zůstat. Jeníkov jsem si sama nezvolila, chtěla jsem jít tam, kde to bude nejvíce potřeba.

3. Máš nějaká očekávání?

Ráda bych se více seznámila s místními farníky a společně s nimi kráčela blíž k Pánu Bohu.

4. Na co se těšíš?

Jak již jsem zmiňovala, těším se na poznání místních, společně prožité chvíle a v neposlední řadě na společenství se s.k. Táňou.
Děkuji za rozhovor. Kéž se Ti milá Iri u nás líbí.
Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 04. 09. 2015 | 2556 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.