Bylo

Farní kavárny na faře v Jeníkově

farni-kavarna-duben22 Již několik měsíců se na faře v Jeníkově přibližně ve čtrnáctidenním intervalu konají farní kavárny. Zveme vás k malému ohlédnutí těchto kaváren, které mohou posloužit také jako inspirace pro setkávání nejen s věřícími, ale především s lidmi hledajícími.
Do farní kavárny může přijít kdokoliv si chce popovídat, sdílet a vypít dobrou kávu anebo čaj. Farní kavárna však není určena dětem, ale dospělým.

A jak taková kavárna probíhá?
Začíná kolem 17,00 hodin, kdy se lidé sejdou, dají si něco dobrého na zub a k pití. Většinou se povídá o všem možném. Někdy je připraveno nějaké vyrábění. V dubnové farní kavárně si hosté zahráli karetní hru Pokec, kdy odpovídali na "záludné" otázky, které jim byly rozdány. Otázky jsou voleny tak, aby přivedly člověka k zamyšlení, co je v životě opravdu důležité. Na další kavárny mají v plánu organizátoři pozvat zajímavé hosty.

farni-kavarna-duben22


farni-kavarna-duben22


farni-kavarna-duben22


farni-kavarna-duben22


farni-kavarna-duben22


Farní kavárna z října 2021


farni-kavarna-rijen21


farni-kavarna-rijen21


farni-kavarna-rijen21

Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 22. 04. 2022 | 349 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.