Moravský FATYM

Brožurka o svaté Zdislavě patronce Litoměřické diecéze

FATYM Vranov nad Dyjí ve svém tiskovém apoštolátu A.M.I.M.S. vydal brožurku pro děti s názvem Pojď si hrát. Je o sv. Zdislavě a obsahuje luštěnky, křížovky, spojovačky, vymalovávačky a další obrázky a úkoly, které pomohou objevit sv. Zdislavu - patronku rodin a patronku naší diecéze.Autorky této knihy jsou tři: maminka paní Lenka Pisková, dcera Ema Zdislava Pisková a snacha Ester Pisková.

Brožurka jistě zaujme nejen děti, ale i ostatní a nad některými otázkami bude mít, co dělat celá rodina.
Tato brožurka vznikla po té, co bylo zjištěno, že v široké nabídce z tiskovin FATYMu je jen poměrně málo brožurek pro děti a mládež. Brožurka nás zaujala natolik, že jsme ji letos darovali jako dárek při tříkrálové sbírce do všech domácností v oblasti spravované FATYMem Vranov nad Dyjí.

Můžete si ji pořídit i vy pouze za příspěvek na tisk 4,- Kč + poštovné.
Brožurku si můžete objednat přímo na faře ve Vranově nad Dyjí:

Řk. farnost Vranov nad Dyjí 20, 671 03
tel: Vranov n.D. 728 655 271, nebo na emailu: marek@fatym.com

Brožurka ke stažení zde

Objednávka knih zde


Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 09. 04. 2018 | 2259 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.