Bohoslužby

Výlet na Klíny

Poslední víkend před prázdninami jsme se s Jeníkovskými dětmi vydali na výlet na bobovou dráhu a lanovku nedaleko Litvínova. Dětem se výlet moc líbil a už se těší, až se zde znovu podívají.V sobotu ráno jsme vyšli do na vlak do Oldřichova. Jako doprovod pro děti přijeli Lukáš Janda a Alois Karpíšek. Po příjezdu na sjezdovku na Klínech se někteří z nás trochu vylekali bobové dráhy a jiní se začali naopak těšit. Posadili jsme se na žluté boby, a sjeli se po bobové dráze dlouhé cca 900 m. Dráha vedla přes různé překážky a každý si mohl rychlost své jízdy ovládat podle své odvahy pomocí páky. Nazpět nahoru nás vyvezla lanovka. Na Klínech jsme poté ještě chvíli zůstali a děti se mohly vyřádit na trampolíně nebo na dětském hřišti. Kolem čtvrté hodiny jsme dorazili zpět na Jeníkovskou faru, kde se k nám připojili další děti. Zatímco jsme hráli Riskuj a vyráběli ozdobu na dveře nám Lojza připravil výborné langoše. K večeru jsme se vydali koupat na Barboru. Po návratu z Barbory jsme se pomodlili večerní chvály na faře a podívali se na pohádku Shrek.
Sdílet

| Autor: Ludmila Rozsypalová | Vydáno dne 13. 08. 2019 | 315 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.