Bylo

Víkendovka s návštěvou kina

Druhý víkend v únoru patřil především dětem, které nám pomáhaly při letošní Tříkrálové sbírce. Co jsme o tomto víkendu prožili se dočtete v následujícím článku od Moniky.


Takže Eliška s námi dětmi, co jsme chodili na Tříkrálovou sbírku šla 8. února do kina. Byli jsme v kině „Květen“ v Teplicích, a protože byla sobota, dostali jsme popcorn zadarmo. Dal nám ho milý pán dole u sálu. Byli jsme na pohádce „Domácí mazlíčci“, všichni jsme si kino užili.
Večer jsme jeli vyzvednout Karolínku. Protože se blížil svátek sv. Valentýna, hráli jsme hledací hru, při které se děti dozvěděly více o jeho životě. Také jsme hrály další hry: „Kyneš?“, schovku po tmě, ruce a nohy. V kostele jsme se pomodlili chvály a před spaním jsme dětem promítli staré fotky z táborů. Ráno jsme posnídali a potom jsme vyrazili do Teplic na mši svatou. Po mši nás ještě čekal společný oběd – rajská s karbanátky, s jehož přípravou děti ochotně pomohly.
Monika Gáborová & Ludmila Rozsypalová


Sdílet

| Autor: Ludmila Rozsypalová | Vydáno dne 02. 04. 2020 | 70 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.