Bylo

Tým Jeníkov na diecézním fotbalovém turnaji v Litoměřicích

První říjnovou sobotu jsme se s několika odvážnými dětmi vydali na fotbalový turnaj do Litoměřic, který pořádalo diecézní centrum pro mládež. Děti vstaly brzy ráno a i přes nepříznivé počasí a dopravní komplikace se utkaly s dalšími čtyřmi týmy v mladší kategorii. Jak turnaj probíhal popisuje hráčka Laura.5. října jsme jeli jako parta fotbalistů: Laura, Lukáš, Andrea, David, Lucka, Karolína, Patrik, Jára a katechetky: Ludmila, Eliška a fanoušek jménem Rosťa.
V noci před fotbalem jsem nemohla spát. Vstávali jsme v 5 ráno a šli jsme pěšky do Duchcova na nádraží. Výlukový autobus nám ujel a čekali jsme na další spoj. Nakonec jsme dorazili na místo a tam čekali další soupeři. Znaly jsme děti z teplického týmu. Hráli jsme celkem 4 zápasy. Než jsme začali hrát, tak nám rozhodčí řekl pravidla. Potom odpískal první zápas a já hnedka rukou odpinkla míč a následovala penalta. Byla jsem v obraně a „dařilo“ se mi odrážet míče. První tři zápasy jsme prohráli, ale poslední jsme vyhráli 3:0. Na oběd jsme dostali bagetu.
Bylo to hrozný, ne sranda, bylo to mazácký.

Laura Matějková

zdroje fotografií: Eliška Blažková, DCM Litoměřice


Sdílet

| Autor: Ludmila Rozsypalová | Vydáno dne 31. 10. 2019 | 333 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.