Zajímavosti

Prosba: pomozte vyhrát finanční podporu na opravu varhan v Jeníkově

Jeníkov kostelJarního kola programu ČSOB pomáhá regionům se účastní i projekt záchrany varhan v kostele v Jeníkově. Už chybí jen krůček od finále. Pomůžete, prosím, i Vy?Projekt záchrany varhan v kostele Petra a Pavla v našem Jeníkově dostal v jarním kole programu ČSOB pomáhá regionům spolu s dalšími dvěma projekty tzv. divokou kartu. Do finále ale postupuje jen jeden, ten, který nasbírá nejvíce hlasů.

Hlasování je snadné. Stačí kliknutím zvolit projekt varhan (v odkaze) a zadat email, na který přijde ověřovací odkaz. Kliknutím na odkaz z emailu dojde k započtení hlasu.
Hlasování o postup do finále probíhá do půlnoci z 27. 4. na 28. 4. 2018.


Více o projektu a možnost hlasovat zde


Velký dík všem, kteří pomohou!!!Jeníkov varhany před


Jeníkov varhany po


Jeníkov varhany oprava 2017 manuál poSdílet

| Autor: Karel Žák | Vydáno dne 17. 04. 2018 | 1095 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.