Bylo

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny sice byly krátké, ale stály zato. Začaly dušičkovou pobožností v Zabrušanech na hřbitově a pokračovaly poutní mší svatou v místním kostele. Pak jsme se přesunuli na faru ve Štítarech.

Jsme v autě a jedeme na Moravu, konkrétně do Štítar. V autě jsme jeli společně s otcem Markem a vedoucí Bohunkou. Celou cestu jsme s Laurou, Kačkou a Natálkou prozpívaly. Na Moravu jsem tentokrát jela s Natálkou a menším bráškou Lukáškem. Na faru jsme dojeli kolem osmé hodiny. Potom jsme šli večeřet. Po večeři nás Eliška rozdělila do skupin a já měla na starost jednu skupinu. Pak jsme šli spát.
Je úterý ráno a začíná další velký den. Po snídani jsme šli na ranní modlitbu do kostela. Pak byla hra po skupinkách – měli jsme za úkol hádat otázky ohledně náboženství a křtu. My jsme měli bohužel jednu špatně. Taky jsme hráli hru pád důvěry a byla to sranda. Pomáhali jsme otci Markovi s roznášením zpravodajů. Odpoledne jsme pak vyráběli létající draky. Večer jsme šli na mši, kde jsme společně zazpívali táborové písně. Pak jsme se navečeřeli, ještě si hráli a pak šli spát.
A je tu nový den a my jedeme domů.
Luci

Nejvíc se mi líbilo to, že jsem na Moravu jela autem. Jeli jsme čtyřmi auty a předjížděli jsme se. Vedoucí nám vařili. Bylo nás celkem 16 dětí, to je dost. Pomáhala jsem s nádobím, měla jsem kamarády a líbilo se mi tam.
Julinka
Sdílet

| Autor: Eliška Blažková | Vydáno dne 02. 11. 2019 | 368 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.