Bylo

Jeníkovští na fotbalovém turnaji v Litomeřicích

Fotbalový tým složený z hráčů z Jeníkova a okolí vyrazil do Litoměřic změřit schopnosti s jinými týmy z litoměřické diecéze. O celém dni se rozepisuje fotbalistka Vanesa Šandorová:,,V sobotu 6. 10. jsme se vydali na fotbalový turnaj do Litoměřic. Náš tým se jmenoval Jeníkovští burani, celkem nás jelo sedm hráčů z Jeníkova a okolí a nechyběli ani fanoušci s transparentem. Cesta byla poněkud náročná. Ráno ve čtvrt na sedm jsme šli z Jeníkova do Lahoště na autobus do Teplic, z Teplic jsme jeli vlakem do Ústí nad Labem a z Ústí do Lovosic, kde nás čekal poslední přestup do Litoměřic. V Litoměřicích jsme šli do kostela na mši a poté na hřiště, kde začal fotbalový turnaj. Ve své kategorii mladších jsme byli první, vyhráli jsme každý zápas. Pak se hrálo semifinále, to jsme hráli s týmem ze starší kategorie, samozřejmě jsme prohráli (3:0). O třetí místo jsme bojovali s asi stejně starými hráči z Teplic, bohužel jsme taky prohráli, takže v celkovém pořadí jsme skončili na 4. místě. Sice to nebylo na medaili, ale myslím si, že jsme hráli vcelku dobře."
Sdílet

| Autor: Eliška Blažková | Vydáno dne 10. 10. 2018 | 224 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.