Bylo

Chaloupka pro kluky ve Vratěníně

Druhý týden prázdnin probíhala ve Vratěníně fotbalová chaloupka pro kluky od 13 do 17 let, kterou vedli novomanželé Naiserovi. Vzpomínky na chaloupku napsala Natália Naiserová.

Radi by sme sa podelili o zážitky z chaloupky pre klukov, ktorí sme s manželom Filipom organizovali po prvý raz. Za tábor som veľmi rada, myslím že kluci si mohli odniesť mnoho zážitkov a posilniť si aj vôľu. Na začiatku tabora bolo náročnejšie vyvolať u klukov chuť a nadšenie zo spoločne stráveného času. Keďže dnešný svet je plný internetu a virtuálnej zábavy ani našich klukov to neobišlo. V tábore sme si aj preto nastavili pravidlá aby sme tak spoločne strávený čas čo najlepšie využili. Grom nášho tabora bol futbal a preto nebolo dňa kedy by sme si nezakopali do míča. Futbal sme hrávali na umelom ihrisku hneď neďaleko fary. Futbal kluci najviac ocenili a mali z neho veľkú radosť. A my sme mali z nich radosť o to väčšiu. Z dalších aktivít tabora bolo strieľanie z luku, strieľanie zo vzduchovky, suchý biatlon, deskové hry. Na tábore sme chceli klukom odovzdať najmä čas strávený s Bohom skrze dennú sv. omšu, ranné i večerné chvály. Kluci sa s radosťou pripojili ku chváleniu Pána s bubnami za sprievodu gitary a našich hlasov. Pán nech premieňa ich srdcia.

V neposlednom rade si veľmi ceníme obetavý čas Lenky, ktorá nám pomohla s varením počas celého tabora a Karola, ktorý nám pomohol viesť celý tábor. Vďaka Bohu že sa toto dielo uskutočnilo.


Sdílet

| Autor: Ludmila Rozsypalová | Vydáno dne 26. 08. 2019 | 212 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.