Bylo

Přátelský fotbalový zápas Jeníkov x Teplice

Na fotbalovém turnaji v Litoměřicích jsme se seznámili s týmem z Teplic. Rozhodli jsme se naplánovat přátelský zápas, abychom se trochu potrénovali a společně si zahráli fotbal. O nedělním odpoledni (7. duben) píše členka jeníkovského fotbalového týmu Laura Matějková.

,,Všechno nádherné začalo, když jsme přišli na faru. Spali jsme tam a vyráběli jsme plakáty na fandění našemu jeníkovskému týmu. Vyspali jsme se, dali jsme si snídani a vyrazili jsme na nádhernou mši, která trvala hodinku. To není ještě všechno. Teprve tam to začalo, když jsme šli na fotbal, tak jsme se málem ztratili. Když jsme tam dorazili, tak jsme trénovali. Pak se přivalili tepličáci, kteří byli strašně vybavení a šlo vidět, že trénovali (na rozdíl od nás). Pak dorazil rozhodčí i s panem Salačem. Asi po 15 minutách jsme začali hrát první kolo, které vypadalo na začátku velmi dobře až na to, že nikdo z nás nedal gól. Po půl hodině začal druhý poločas, tam už to bylo trochu drsnější. Nasázeli nám do branky sedm gólů a my jim dali na konci jeden. Tak se zjistilo, že jsme z Jeníkova a netrénovali jsme. Byli jsme první zezadu. Na konci jsme se seřadili do družstev, samozřejmě vyhráli tepličtí a dostali jsme všichni odměnu – medaili z čokolády, kterou jsme hned snědli. Poté jsme si navzájem popřáli a řekli jsme si, ať trénujeme trochu více a odkouleli jsme se na zmrzlinu, která byla velmi dobrá.
Kdo hrál za jeníkovský tým: Laura, Kačka, Jaroslav, Lukáš, Andrejka, Terezka, Vanesa, Dominik. "

Laura Matějková

V krásných žlutých rozlišovacích dresech jsme mohly hrát díky finanční podpoře signaly.cz. Děkujeme!
Sdílet

| Autor: Eliška Blažková | Vydáno dne 25. 04. 2019 | 357 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.