Zajímavé

Modlitba ke sv. Ritě

srdce, zdroj: www.pixabay.com, CCO Nabízíme krásnou modlitbu od světice, která je patronkou v bezvýchodných situacích a obtížných zkouškách....Svatá Rito, pros za mě, jsem v krizi smutku a únavy, trpím úzkostí, trápím se z nedostatku odvahy, nedůvěřuji Boží dobrotě, neumím se smířit s cestou kříže, nenabízím své rodině zdroje Tvé něžnosti, nežiji lásku spojenou s odpuštěním, nesmiřuji lidi, nelétám na křídlech modlitby, nemám radost. Svatá Rito, pros za mě, abych měl dostatek lásky k Bohu a k bližním, abych měl dostatek víry a důvěřoval Bohu vždy, abych měl dostatek naděje a viděl daleko až k věčné blaženosti. Svatá Rito, ať mi Pán dopřeje milost žít pod Tvou ochranou a cítit účinnost Tvé přímluvy.
Amen.


modlitba, zdroj: www.pixabay.com, CCO
zdroj: farnost Šumperk, Tam-Tam: Měsíčník Šumperského děkanátu, ročník 5, číslo 5, květen 2014

Sdílet

| Autor: Anička Balintová | Vydáno dne 18. 03. 2020 | 1720 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.