Zajímavé

Modlitba k Pražskému Jezulátku

zdroj: www.pixabay.com, CCO Nabízíme modlitbu ctihodného otce Cyrila od Matky Boží, bosého karmelitána, prvního ctitele Pražského Jezulátka...

Ó Ježíšku, k tobě se utíkám, skrze tvou Matku tě žádám, vysvoboď mě z této mé nouze (možnost konkrétně vyjádřit), neboť ti pevně a upřímně věřím, že tvé božství mě může ochránit. S důvěrou doufám v tebe, že najdu tvou milost. Z celého srdce a duše tě miluji, s bolestí lituji svých hříchů a na kolenou tě prosím, Ježíšku, vysvoboď mě znich. Mým předsevzetím je polepšit se a již tě znovu neurážet. Proto se ti odevzdávám a chci vše trpělivě snášet a vždy ti opravdově sloužit.
A svého bližního jako sebe sama chci kvůli tobě ze srdce milovat. Ježíšku, Dítě, klaním se ti, ó mocné Dítě, prosím tě, vysvoboď mě z této mé nouze (možno vyjádřit slovy), abych se věčně mohl těšit z tebe, s Marií a Josefem tě viděl a se všemi anděly se ti klaněl.
Amen.


Více o Pražském Jezulátku se můžete dozvědět také zde:
časopis Milujte se č. 53


Pražské Jezulátko
Zdroj: Klášter Pražského Jezulátka, www.pragjesu.info

Sdílet

| Autor: Anička Balintová | Vydáno dne 24. 09. 2020 | 1710 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.