Archiv starších čísel

Jen Ty, Matičko moje

zdroj: www.pixabay.com, CCO Modlitba k Panně Marii...Jen Ty, Matičko moje, víš, jak těžký je ten můj kříž. Co těch trampot mi jen život dal, že srdce svírá žal. Tiše nesu ten kříž svůj, jen vždy při nás, drahá Máti, stůj. Neopouštěj nás ve chvílích nejtěžších, vždyť Ty jsi útěcha a posila nemocných. Vyslyš, moje Máti drahá, vyslyš prosby mé, přimlouvej se za nás hříšné, za ubohé nemocné. Strasti když na mne dolehnou a srdce sevře žal, u Tebe načerpám nových sil a zase trpím dál. V duchu slyším Tvůj hlas líbezný: "Pojď ke mně srdce znavené, já tě potěším a setřu hořké slzy tvé." Kéž, Matičko drahá, potěšíš a setřeš slzy mé, kéž mne nikdy neopustíš, vždyť i já jsem dítko Tvé. Děkuji Ti, dobrá Máti, za útěchu, za dar síly, těžší by vše člověk nes, kdyby neměl v srdci víry. Soumrak až se schýlí nad životem mým, Ty povoláš duši mnou, dej zdraví a sílu dětem mým, přijmi mne v náruč svou. Ty nejlépe, Matičko, víš, jak urážka a nevděk bolí, ať i ty nevděčníky přijmeš do náruč svojí.
Amen.


Panna Maria, zdroj: www.pixabay.com, CCOSdílet

| Autor: Anička Balintová | Vydáno dne 15. 04. 2020 | 1103 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.