Zajímavé

Diecézní charita Litoměřice: Jarní pohledová výzva aneb pojďme dělat radost

zdroj: www.pixabay.com, CCO Výzva je určena pro všechny, kteří chtějí udělat radost a zpříjemnit současnou situaci obyvatelům domovů pro seniory.....

Mnozí z nich, s ohledem na aktuální nařízení, nemají možnost vidět své blízké, někteří je ani nemají. Pojďme jim udělat radost. Vykouzlit úsměv na tvářích. Rozptýlit je. Vyjádřit Vaši podporu můžete i pracovníkům těchto zařízení: zdravotním sestrám, pečovatelkám, sociálním pracovníkům.

Jak můžete udělat radost?
Zašlete jim pohled, pozdrav, dopis. Děti mohou nakreslit obrázek. Ukažme jim, že ačkoli je doba nepříznivá a setkávání nenahrává, na dříve narozené jsme nezapomněli.

A jak by měl Váš pozdrav vypadat?
Formu necháme na Vás. Vždy však dbejte na to, aby Váš vzkaz byl čitelný. Z důvodu ochrany osobních údajů není možné sdělit, komu bude Váš pozdrav předán, proto doporučujeme neutrální oslovení.

Náš tip?
Ideální příležitost je například pozdrav z výletu. Pošlete pohled a udělejte tak radost nejen seniorům, ale i sami sobě. Za každým pozdravem se skrývá nejeden úsměv. Není to tak složité, co myslíte?

Vaše pozdravy můžete zasílat nebo přinést osobně na adresu:
Diecézní charita Litoměřice,
Kosmonautů 2022,
Litoměřice, 41201


Zde poté dojde k distribuci na pobytová zařízení věnující se péči o seniory v litoměřické diecézi.

V případě dotazů kontaktujte:
Eva Hadašová, tel.: 416 731 452,
eva.hadasova@ltm.charita.cz
srdce, zdroj: www.pixabay.com, CCO (Volná licence)
Zdroj: Diecézní charita Litoměřice, odkaz na článek naleznete zde: Diecézní charita Litoměřice: Jarní pohledová výzva aneb pojďme dělat radost, 25. dubna 2021

Sdílet

| Autor: Anička Balintová | Vydáno dne 25. 04. 2021 | 32 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.