Zajímavé

Děkuji ti za každý okamžik

ptáček, zdroj: www.pixabay.com, CCO Nabízíme jednu krásnou modlitbu...Děkuji Ti za každý okamžik, protože v každém okamžiku jsi se mnou Ty sám. V každičkém okamžiku mě chceš obdarovávat krásou přírody, ze které se těším, setkáními, která se mě dotýkají, slovy, která mi ukazují cestu, přátelským pohledem, který mi otvírá srdce.

Děkuji Ti, že jsi mě stvořil takového, jaký jsem, jedinečného a neopakovatelného. Povolal jsi mě, abych v tomto světě vyjadřoval něco z tebe samého, něco, co mohu vyjádřit jedině já. Proto Ti děkuji za tento život, za každičký okamžik, v němž mohu dýchat, cítit, milovat a radovat se.

Děkuji Ti, za to, že jsi se mnou, a že mě bezpodmínečně přijímáš, i když mi právě to nepřipadá vůbec snadné. Prosím Tě, dej, ať dokážu jít životem s vděčností a ať touto vděčností otvírám oči lidem ve svém okolí tak, aby i oni dokázali uvidět tajemství vlastního života.
Amen


růženec, zdroj: www.pixabay.com, CCO (Volná licence)
Zdroj: Anselm Grün, Moje modlitební kniha, str. 112

Sdílet

| Autor: Anička Balintová | Vydáno dne 17. 08. 2020 | 1273 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.