Boží doteky

Podzim

Park Pohledem z okna zjišťujeme, že krajinu zcela ovládl podzim. Větřík fouká ze strnišť a vzduchem létají hedvábná vlákna babího léta. Stromy pomalu odevzdávají svůj šat, který na zemi vytváří pestrobarevný koberec. Vlaštovky usedají na dráty a pomalu se chystají za sluníčkem.
Mlha u školy


Nostalgii těchto dní - blíží se dušičkové svátky- podmaňuje i slunce schované za mráčky, ranní rosa a zejména mlha, která zakrývá úplně všechno.


Dýně


Úroda se nachází ve sklepech či sklenicích. Sluší se Pánu za vše děkovat, proto bývá v kostelech také poděkování za úrodu.


Dvojice


Krásu podzimu poznáme tehdy, jestliže vyrazíme do přírody, kde můžeme vnímat kouzelnou atmosféru tohoto období, barvy, čerstvý vzduch a sem tam se pozdravit s několika zvířaty, které si nesou své zásoby na zimu do svých pelíšků a nor.


Álej


Nepřestávejme proto žasnout nad čarokrásnými výjevy, namalované Boží rukou jen a jen pro nás.


Podzimní hrad


Do článku o podzimu by se toho dalo napsat mnohem, mnohem víc. Co ale napadne Vás, když se řekne podzim?


Sdílet

| Autor: Jana Jičínská | Vydáno dne 23. 10. 2008 | 2341 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.