Boží doteky

Píseň k Panně Marii

Nabízím Vám píseň, která mě před lety oslovila a ke které se ráda vracím, neboť má hluboký obsah a je velmi pravdivá.
Maria krásná, jsem rád, že tě znám. Maria svatá, já rád bych tě miloval.Panní věčná, já na to ti přísahám, že já bych ti rád svou duši na vždy dal.
Maria krásná, tys neměla nikdy vad. Maria svatá, já zradil tě tolikrát.Panní věčná, já na to ti přísahám, že já bych ti rád svou duši na vždy dal.Mnohem víc, teď už znám, proto dál se ti zpovídám, kolikrát Panní, kolikrát, já jsem hříchem lásku splál. Byl jsem příkrý a byl jsem zlý, snad mé přímé vyznání, duši mou mi posílí.


SrdceMaria krásná, daruj mi hodně sil. Maria svatá, abych já dobře žil. Panní věčná, já na to ti přísahám, že já bych ti rád svou duši, na vždy dal.
Maria krásná, ukaž mi cestu dál. Maria svatá, bych život dobře dokonal. Panní věčná, já na to ti přísahám, že já bych ti rád svou duši, na vždy dal.

Mnohem víc, teď už znám, proto dál se ti zpovídám, kolikrát Panní, kolikrát, já jsem hříchem lásku splál. Byl jsem příkrý a byl jsem zlý, snad mé přímé vyznání, duši mou mi posílí.Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 01. 05. 2009 | 4758 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.