Bylo

Potáborové setkání v Duchcově (tábor 30. 6.-7. 7. ve Vranově nad Dyjí)

Ve středu 12. 9. proběhlo potáborové setkání s promítáním fotek v Zastávce v Duchcově. Ačkoli jsme měli na sebe pouze hodinku, sešlo se nás dost a bylo příjemné zase vidět známé tváře. O setkání píše tábornice Monika:
,,Potáborové setkání bylo super. Zavzpomínali jsme na tábor a také jsme viděli lidi, kteří s námi trávili tábor a se kterými jsme si mnoho užili. Nejlepší aktivita byla promítání fotek, protože jsme na fotkách viděli zase všechny pohromadě. Atmosféra byla velmi pěkná, zazpívali jsme si táborové písničky. Koláče, které tam byly a které předem někdo upekl, byly výborný a nechybělo ani pití!! Docela se mi stýskalo a byla jsem ráda, že jsem mohla dorazit a že mohli dorazit i ostatní. Velmi moc děkuji všem, kdo se na setkání podíleli."

Monika Gáborová
Sdílet

| Autor: Eliška Blažková | Vydáno dne 18. 09. 2018 | 210 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.