Bylo

Potáborové setkání (tábor 14.—21. 7.) na jeníkovské faře

Během nedělního odpoledne 7. 10. se znovu setkaly děti, které spolu prožily týden na táboře ve Vranově nad Dyjí. Setkání to bylo vskutku veselé.Během nedělního odpoledne 7. 10. se znovu setkaly děti, které spolu prožily tábor ve Vranově nad Dyjí. Každý při promítání fotek z tábora žvýkal frgál nebo perník a znovu zavzpomínal na uplynulé prázdniny a na zážitky z tábora. Po promítání se vyběhlo na farní zahradu, kde jsme si zahráli několik her, včetně schovávané. Zahráli jsme si také dvě hry se židlemi, do které se zapojili i rodiče. Jak setkání hodnotí někteří účastníci se dočtete v rozhovoru níže:


Jak hodnotíš potáborko?
Laura: byla jsem ráda, že jsme se zase setkali
Románek: moc pěkné

Kdo tam všechno byl?
Laura: z Teplic přijela Kája a Pavlínka Šťástkovi i s maminkou, pak tam byl Mareček z Dubí, Kačka, Salačovi a my z Jeníkova. Přišel i Jára, který nebyl na táboře.

Járo, co tě táhlo na setkání, ačkoli jsi nebyl na táboře?
Jára: chtěl jsem se setkat s kamarády. Sice jsem neznal všechny děti, ale velmi rychle jsem je poznal, třeba Marečka.

Co se ti nejvíce líbilo?
Laura: když jsme hráli židličkovanou
Jára: když jsme hráli babu s paní Šťástkovou a malou Pavlínkou
Románek: buchty (hlavně tvarohová) a pak hra na pikanou

Sdílet

| Autor: Eliška Blažková | Vydáno dne 11. 10. 2018 | 223 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.