Bylo

Jedenáct ,,třikrálů" v kině

Všichni, kdo pomáhali s tříkrálovou sbírkou, se dočkali své odměny. Jeli jsme do teplického kina na rodinný film o psím hrdinovi, který hledá svůj domov.


V neděli 3. 2. jsme vyrazili všichni, kdo jsme pomáhali chodit tříkrálovou sbírku v obcích Jeníkov, Lahošť, Hudcov a Oldřichov, do kina. Předcházelo tomu přespání na faře, vaření, hry a v neděli ráno pak mše svatá, super procházka sněhem, nález obrovské rybniční škeble (nyní slouží jako farní miska na mýdlo), rychlý řízkový oběd a pak konečně zasloužená odměna. Vybavení všemožným křupavým jídlem, se kterým je každý film o nejméně dvě úrovně lepší, a také šustivými pytlíky jsme zabrali celou druhou řadu promítací místnosti. Film se jmenoval Psí domov. Děj se překvapivě točil kolem sympatického pejska Belly, který nadevše miloval svého páníčka. V Bellyných uších zněl stále příkaz: ,,Běž domů", když byla odvezena daleko od domova. Dva roky hledala domov a svého páníčka, cestou stihla adoptovat pumí mládě Velké koťě, zachránit poutníka, doprovázet bezdomovce atd. Nemohla by to být pohádka, aby vše neskončilo dobře. Bella se dostala ke své rodině.
Děti se po shlédnutí filmu přiznaly, že jejich oči nezůstaly suché. Film se líbil všem, takže doufám, že příští rok nás děti nenechají na holičkách a navlečou se do tříkrálových kostýmů stejně nadšeně jako letos.


Sdílet

| Autor: Eliška Blažková | Vydáno dne 07. 02. 2019 | 148 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.